Aby powiększyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "+"
Aby pomniejszyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "-"

Zakupowiec/Zaopatrzeniowiec

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Logistyki i Zakupów w firmie produkcyjno-handlowej,
  • wprowadzanie danych do programu magazynowego, aktualizowanie planu produkcji,
  • obsługa i nadzór nad terminowością realizacji zamówień i zakupów – kontakt z dostawcami,
  • wsparcie Działu w składaniu zamówień u dostawców oraz obsłudze magazynu,
  • realizacja wyjazdowych zadań zakupowych (Kraków i okolice) zgodnie z planem produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),
  • znajomość programów magazynowych,
  • wysokie zdolności organizacyjne, rzetelność, sumienność,
  • mile widziana znajomość komponentów wykorzystywanych do produkcji maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej i robotyki, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowania.