Aby powiększyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "+"
Aby pomniejszyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "-"

Kreślarz/projektant maszyn

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie modeli i rysunków wykonawczych komponentów oraz rysunków i modeli złożeniowych na podstawie otrzymanych specyfikacji i pozyskanych danych
  • Ciągła współpraca z konstruktorem prowadzącym
  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej, procesowej i jakościowej na potrzeby procesów produkcji,
  • Współpraca z Działem Produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, tj. umiejętność czytania i tworzenia rysunków,
  • Znajomość systemu Autodesk Inventor oraz AutoCAD,
  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznastwo lub pokrewne,
  • Rzetelność w wykonywanych zadaniach,

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca na swobodną pracę z dokumentacja techniczną
  • chęć do ciągłego doskonalenia

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej i robotyki, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowania.