Aby powiększyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "+"
Aby pomniejszyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "-"

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Konstrukcji lub R&D w firmie produkcyjno-handlowej,
  • konstruowanie mechaniki do maszyn, zrobotyzowanych stanowisk, oprzyrządowania stanowisk przemysłowych linii produkcyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji 3D/2D,
  • sporządzanie rysunków wykonawczych,
  • wsparcie przy zamówieniach/zleceniach i kontrola wykonania zaprojektowanych komponentów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznastwo lub pokrewne,
  • min 5 lat doświadczenia jako konstruktor konstrukcji, maszyn i/lub linii produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Inventor Autocad w zakresie projektowania konstrukcji, elementów maszyn i/lub linii produkcyjnych,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie Krakowa /Libertów/

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowie maszyn,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca na swobodną pracę z dokumentacja techniczną,
  • chęć do ciągłego doskonalenia.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej i robotyki, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
  • możliwość awansu na stanowisko: zastępca kierownika Działu Konstrukcji lub zastępca kierownika Działu R&D
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowania.