Aby powiększyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "+"
Aby pomniejszyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "-"

Oferty pracy

oferta pracy - zdjecie

 

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

 

Robotyk 

Projektant automatyki/instalacji niskoprądowych 

Zakupowiec/Zaopatrzeniowiec

Konstruktor

Monter Mechanik

Kreślarz/Projektant maszyn

 

Oferty zawierające CV w języku polskim  ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres:  rekrutacja@robotyprzemyslowe.eu. W temacie wiadomości proszę wskazać imię, nazwisko oraz stanowisko, na które składana jest aplikacja.

 

Prosimy o dołączenie klauzli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

 

Dziękujemy wszystkim składającym aplikacje oraz  informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.