Aby powiększyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "+"
Aby pomniejszyć stronę wciśnij jednocześnie CTRL, oraz "-"

Seminaria

Niewiele jest w Polsce imprez, podczas których spokojnie i rzeczowo można porozmawiać na temat wybranej gałęzi przemysłu. Targi to spotkania czysto handlowe, gdzie zazwyczaj nie ma czasu na niezobowiązującą merytoryczną rozmowę i rozwianie wątpliwości. Z kolei na sympozjach i konferencjach porusza się tematykę czysto techniczną lub ekonomiczną. Zresztą zazwyczaj jest to przekaz jednostronny. Postanowiliśmy więc – jako firma Roboty Przemysłowe- wypełnić tę niszę w branży automatyki przemysłowej.

 

Seminarium  jest doskonałą okazją do spokojnej rozmowy obecnych i potencjalnych użytkowników robotów oraz inżynierów i techników odpowiedzialnych za ich dobór, montaż i uruchomienie, a także przedstawicieli marketingu i sprzedaży naszej firmy. Imprezie towarzyszą prezentacje i demonstracje omawianego sprzętu, a przede wszystkim szczegółowe pytania i wyczerpujące odpowiedzi.

 

Będąc specjalistami w dziedzinie zrobotyzowanego spawania chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem organizując Seminaria poświęcone tej tematyce. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane innowacyjne źródła spawalnicze oraz technologie.

 

 

Ramowy Program Seminarium „Zrobotyzowane spawanie”:

 

  • Roboty przemysłowe i możliwości ich wykorzystania
  • Osprzęt spawalniczy dla stanowisk zrobotyzowanych
  • Przemysłowe aplikacje w praktyce
  • Kalkulacja inwestycji w zrobotyzowane stanowisko
  • Nowoczesne obrabiarki Fanuc RoboDrill

 

W trakcie wydarzenia przewidziane są pokazy spawania na stanowisku zrobotyzowanym oraz indywidualne konsultacje handlowe

 

Zapraszamy!!!